Ailenizin Sağlığını ve İyiliğini Önemsiyoruz.

Kliniğimiz, tıbbi altyapının tedavisi için tıbbi hizmetlerde uzmanlaşmış, yenilikçi çözümler sunan 1990’dan beri Avrupa’da faaliyet göstermektedir.

Daha İyi Bir Hizmetle Yaşam Kalitenizi Artırmayı Amaçlıyoruz.

Amacımız, kaliteli bakımı nazik, saygılı ve şefkatli bir şekilde sunmaktır. Sizinle ilgilenmemize ve sağlık hizmetleri için ilk ve en iyi seçim olmamıza izin vereceğinizi umuyoruz.

Kronik hastalıkların yönetimi de dahil olmak üzere kişiselleştirilmiş bakım planları geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağız. Klinik ve hizmet mükemmelliğine ilham veren hasta merkezli bakım sağlayan bölgenin önde gelen sağlık hizmeti ağı olmayı taahhüt ediyoruz.

Okan Korkmaz

Beyin ve Sinir Cerrahı

Sizin ve Ailenizin Sağlığını Önemsiyoruz.

Modern ve Dosthane Kliniğimize Gelin, Tanışalım

Kronik hastalıkların yönetimi de dahil olmak üzere kişiselleştirilmiş bakım planları geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağız. Yardımcı olamıyorsak, ihtiyaç duyduğunuz uygulayıcı türü hakkında tavsiyeler veya tavsiyeler sağlayabiliriz. Tüm soruları hassas bir şekilde ve en katı gizlilik içinde ele alıyoruz.

Doktorlarımızla Tanışın

Alanında uzman profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle tanışın sizin için her zaman en doğru kararı alarak sağllığınza kavuşmanız için çaışıyoruz.

Okan Korkmaz | Okan Korkmaz - Hakkımda - Slider

Op. Dr. Okan Korkmaz

Andaloro graduated from medical school and completed 3 years residency program in pediatrics. She passed rigorous exams by the American Board of Pediatrics.
Devamını Oku

Sizin Yorumlarınız !

4.9
Zocdoc Overall Rating , based
on 7541 reviews.
Sağlık Haberleri

Güncel Makaleler

Normal Basınçlı Hidrosefali Demans | Okan Korkmaz - Hizmetler

Normal Basınçlı Hidrosefali

DİKKAT  ;  İleri yaşlarda idrar kaçırma, dengesizlik, unutkanlık üçlüsü, tanısı rahatlıkla konulan ve tedavi edilebilen  tek demans hastalığı olan, Normal Basınçlı Hidrosefaliye işaret ediyor olabilir. Bu yazımda sizlere tedavi edilebilen…
Devamını Oku
Doktor | Okan Korkmaz - Hizmetler

Gençlerde Koronavirüs Vakaları Neden Kötü Haber ?

Herhangi bir tıbbi durum teşhisi konduğunuzda endişe, endişe ve keder hissetmeniz normaldir – ve COVID-19 için pozitif test ederseniz veya pozitif olduğu varsayılırsa bu kesinlikle doğrudur. Belirtileriniz şiddetli değilse ve…
Devamını Oku
Çift Terapisi | Okan Korkmaz - Hizmetler

Hasta Olduğunuzda Ruh Sağlığınızı Korumak için 6 İpucu

Herhangi bir tıbbi durum teşhisi konduğunuzda endişe, endişe ve keder hissetmeniz normaldir – ve COVID-19 için pozitif test ederseniz veya pozitif olduğu varsayılırsa bu kesinlikle doğrudur. Belirtileriniz şiddetli değilse ve…
Devamını Oku
Hemen Danışın !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba, Hoşgeldiniz !