Herhangi Bir İlaç Coronavirüs Tedavisinde İşe Yarıyor Mu?

Enjektör | Okan Korkmaz - Hizmetler

Herhangi Bir İlaç Coronavirüs Tedavisinde İşe Yarıyor Mu?

Çok sayıda çalışan artık uzaktan çalışıyor ve henüz bir tane yoksa, bir dizi uzaktan çalışma politikası geliştirmek için çok geç. Ancak, çalışanlar ve kuruluş için uzaktan çalışma deneyimini üretken ve ilgi çekici hale getirmenin yolları vardır.

“Çoğu kuruluşta senaryo planlaması, iş sürekliliğini sağlamak için gerekli operasyonel yanıtlara odaklanır. Gartner Araştırmadan Sorumlu Seçkin Başkan Yardımcısı Brian Kropp, bu planların çok azı, çalışanların işlerine odaklanma becerisini veya bant genişliğini ele alıyor” diyor.

Çalışanların zorluklarını ve endişelerini görmek için hem doğrudan konuşmaları hem de dolaylı gözlemleri kullanın. Desteklediğinizi ve onları önemsediğinizi çalışanlara açıklamak için her fırsatı kullanın. Yöneticiler ve çalışanlar arasındaki düzenli görüşmeleri kolaylaştırmak için, alternatif iş modelleri, iş güvenliği ve beklentileri, personel üzerindeki etki ve işyerindeki gerginlik dahil olmak üzere COVID-19 pandemisinden kaynaklanan hassas konuların en iyi nasıl ele alınacağı konusunda yöneticilere rehberlik sağlayın.

Çalışanların başarılı olmak için ihtiyaç duydukları teknolojiye sahip olduklarından emin olun; bu sadece bir cep telefonu ve dizüstü bilgisayardan daha fazlası olabilir. Örneğin, çalışanların sanal toplantılara katılmasını bekliyorsanız, yeterli kameraları var mı?

Kullanabileceğiniz kapsamlı bir teknoloji ve ortak çalışma araçlarına sahip olmasanız bile, çalışanlarınızı uzaktayken etkin bir şekilde çalışacak şekilde donatabilirsiniz. Ancak insanların sanal iletişimle nasıl çalışacaklarını bildiklerini veya bu ortamda rahat olduklarını varsaymayın.

0 0 votes
Muayenehane Yorumları
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Hemen Danışın !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba, Hoşgeldiniz !